Menü

Dijitalde Yeni Dönem: Karekod Menü

2020 yılı hepimizin bildiği üzere sağlık üzerine sınandığımız bir yıl oldu. Pandemi süreci ile beraber hijyen kurallarına verdiğimiz önem bir kat daha arttı. Bu dönemde gördük ki dijitalleşme de yeniden hızlı bir yükselişe geçti hemen hemen artık her türlü ihtiyacımızı internet üzerinden karşılamaya başladık. Son zamanlarda da çok sayıda işletme sahibi dijital ortamda oluşturulmuş Karekodlu (QR) Menü kullanmaya başladı. Bu Karekodlu Menüler sayesinde herhangi bir uygulama indirmeden cep telefonlarınızda yer alan kamera bölümünden ilgili kodu okutarak işletmenin menüsüne hızlıca ulaşıp sipariş verebiliyorsunuz.

Karekod Menü’nün, işletme sahiplerine baskı maliyeti oluşturmayacak dijital menü tasarımları, kolay ve hızlı ulaşılabilir menü, farklı dillerde menü ve ödeme seçenekleri, müşteri memnuniyetini analiz edebilme, azalan iş yükü, daha çekici görseller gibi bir çok avantajı bulunuyor.

Dijital olmasının en önemli avantajı ise hem işletme sahiplerine hem müşterilere oldukça hijyenik, temassız ve daha sağlıklı bir ortam sağlamasıdır.

İzmir, Ankara ve İstanbul gibi bir çok büyükşehirde uygulanmaya başlayan bu yeni nesil dijital menü avantajlarından siz de faydalanın, mutlu müşteriler kazanın!